Lokalita Černošice

 

Černošice jsou město ve Středočeském kraji, okres Praha-západ. Leží při jihozápadním okraji Prahy asi 18 km jihozápadně od centra Prahy, 5 km od Zbraslavi, v údolí řeky Berounky na jejím levém břehu. Dnešní město je tvořeno třemi částmi: Horní Černošice, Dolní Mokropsy a Vráž. Žije zde téměř sedm tisíc obyvatel.

Díky této poloze v romantické přírodě na hranici chráněné krajinné oblasti Český kras, kde se nachází spousta překrásných míst: Koněpruské jeskyně, řeka Berounka, Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, Křivoklát, dostává město ráz příjemného a moderního bydlení v přírodě v těsné blízkosti hlavního města.

V Černošicích je plná občanská vybavenost – obchody, služby, lékařské ordinace, základní a mateřské školy, nejrůznější zájmové kroužky pro děti i dospělé, restaurace, kino a široké spektrum sportovního vyžití v místě (tenisové kurty, fotbalové hřiště, krytý zimní stadion) i v nejbližším okolí (Olympia Wellness Všenory, golfové hřiště Albatros, Líšnice či Karlštejn).

Z Černošic je velmi dobré a rychlé dopravní spojení do Prahy, Berouna či na letiště (napojení na pražskou integrovanou dopravu, vlakové spojení, autobusy).

Černošice jako menší, ale významné město žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Všechny tyto přednosti sem přilákaly již v první republice nejbohatší vrstvy obyvatel z Prahy k trvalému bydlení a od 20. let 20. století se stávají oblíbeným sídelním místem s množstvím výstavních vil. Tento trend v současné době stále pokračuje.

 

 

 

Kontakty

Michael Galerie s.r.o.
Jednatel: Miroslav Vokurka 
Rašínovo nábřeží 383/5
IČ: 63672324
128 00 Praha
Středočský kraj
Česká republika
http://www.viladomycernosice.cz

EXTERIÉRY

ENGINEERS CZ s.r.o.
Ortenovo náměstí 1488/13
Praha 7
170 00

Telefon: +420 252 546 463
Email: info@engineers-cz.cz

Interiéry

A.A.L.S.
ATELIER ARCHITEKTURY
Ing. arch. Sekal Luboš
autorizovaný architekt

Milady Horákové 63
170 00 Praha 7
http://www.sekal.cz

DODAVATELÉ

wienerbergericopalgeus